SEOBack

Powiedz innym o tym wpisie 😉

SEOBack – usuwanie nienaturalnych linków staje się łatwiejsze

SEOBack to narzędzie dzięki któremu można w prosty sposób znaleźć dane kontaktowe właściciela domeny z której chcemy usunąć link. Jest to niezwykle przydatne narzędzie podczas oczyszczania profilu linków bowiem wiele testów udowadnia, że ręczne usuwanie nienaturalnych linków jest znacznie skuteczniejszym rozwiązaniem niż dodawanie masowo domen do narzędzia disavow tool.

Nazwa domeny Wpisz: seoback

W bazie znajdują się zarówno miejsca z których sam usuwałem linki podczas naprawy profilu linków stron internetowych swoich klientów jaki informacje kontaktowe do właścicieli szeroko dostępnych grup, baz precli i seo katalogów. Dodatkowo można natrafić także na inne domeny, które niekoniecznie mogą być szkodliwe w każdym przypadku ale baza została o nie poszerzona ponieważ z pewnych przyczyn kontakt w celu usunięcia linków był potrzebny.

Nie zawsze usuwamy linki ze stron, które mogą nam szkodzić, czasami pojawia się również potrzeba wycofania działań agencji seo, które sprawiły, że nasza strona otrzymała powiadomienie o nienaturalnych linkach w narzędziach Google dla webmasterów lub został na nią nałożony filtr algorytmiczny.

Kolejną funkcją narzędzia jest automatyczne wyświetlanie informacji whois dotyczących domen z których chcemy usunąć linki. Otrzymujemy tym samym oficjalny opis rejestratora domeny jeżeli nie jest on ukryty.

Twórca i właściciel tego projektu nie ma na celu zbudowania komukolwiek złego PR lecz jedynie zebranie ogólnodostępnych, a często nawet ukrywanych przez właścicieli precli oraz katalogów dane kontaktowe dzięki którym każdy będzie posiadał możliwość zwrócenia się do nich z prośbą o ręczne usunięcie linków.

Powiedz innym o tym wpisie 😉